28
- Квітень
2015
Posted By : Columbia.if.ua
А ти вже готовий до літа?

Захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання.

У той час, як наші кораблі борознять простори всесвіту (с), деякі несвідомі громадяни все ще лежать на сонці. Але текст нижче, загалом, не для них, а для тих, хто згоден з останніми дослідженнями про шкоду перегріву і ультрафіолетового опромінення, що виходить від сонця.

Новітньої тенденцією в галузі захисту шкіри від ультрафіолету є індустрія сонцезахисної одягу. Відомо, що завдяки своїй відбивної здатності, біла футболка захищає від УФ променів тільки на 5%. Тенденція розвивається шляхом вбудовування різних засобів захисту від ультрафіолету в повсякденне життя. Захист підсилюють нанесенням на поверхню одягу хімічних шарів, наприклад, діоксину титану, який збільшує відображає ефект. У літній одяг з довгими рукавами вбудовується додатковий рівень захисту від ультрафіолетових променів, наприклад, Omni-Shade ® UPF 50 захист від сонця, Columbia.

UvsY0jYSNow

Найбільша помилка полягає в тому, що будь-який одяг оберігає від сонячних кращою досить добре. На жаль, тканини тканинам ворожнечу. Матеріал, тип переплетення і навіть колір одягу грає роль – темні речі краще всього затримують ультрафіолет (але при цьому і нагріваються сильніше). Чим щільніше тканина, тим ефективніше вона захищає, але, знову ж таки, в ній спекотніше. Білі тонкі парео – найбільш ненадійна захист. Крім того, вологість теж важлива – намокнувши бавовна гірше сухого захищає від ультрафіолету. Але є й винятки: шовк і бамбукова віскоза в мокрому стані стають щільніше. З найдоступніших тканин найкраща зашита у синьої джинсової тканини, а от бавовна ефективніше невибіленої (практично всі фабричні речі з вибіленого). Щільні льон, конопля і бавовна захищають краще, ніж тонкий шовк. І поліестер (100%), який володіє природними властивостями з поглинання ультрафіолету.

YcSRtUfWA-o

Виходить, що натуральній ефективної тканини, що захищає від ультрафіолету і водночас не створює дискомфорту при носінні, ні – в щільних темних речах жарко. В результаті, слідом за попитом з’явилися і спеціалізовані тканини з посиленим захистом – вони краще поглинають і відображають ультрафіолетові “шкідливі” промені. Звичайно одночасно з цим тканина легко сохне і / або взагалі відводить вологу від тіла, будучи мембранної. Крім спеціальних тканин з синтетичних матеріалів, є і просто спеціальна (фабричні) обробка натуральних тканин, в основному бавовни.

QX2d-xZ-ukg

Одяг, спеціально розроблена і перевірена, яка залишається комфортною, забезпечуючи захист від сонця в самих жарких умовах.

Одяг захищена від сонячних променів залежно від UPF фактора, чим вище фактор захисту, тим менше ультрафіолетове вплив на шкіру, при цьому одяг залишається комфортною, завдяки розробленим сітчастим, повітропроникним і полегшеним тканинам.

j_kuVCJT-88 AdiOwxmgEpo

Як працює Omni Shade? Вільне плетіння дозволяє деяким променям проходити через матеріал. Щільне плетіння повністю відображає ультрафіолетові промені. Ультрафіолетовий відбивач відбиває промені, і вони не потрапляють на шкіру. Поглинаючі нитки поглинають промені, щоб вони не досягли шкіри. Технологія застосовується в одязі для чоловіків, жінок, дітей.

Залишити відповідь