03
- Квітень
2015
Posted By : Columbia.if.ua
Коментарі Вимкнено до Columbia Omni-Heat Electric: тепло на першу вимогу
Columbia Omni-Heat Electric: тепло на першу вимогу

Компанія Columbia Sportswear, провідний виробник інноваційної одягу, взуття, аксесуарів і товарів для активного відпочинку, в рамках найбільшої європейської виставки спортивних товарів ispo 2011 представила унікальну технологію – Omni-Heat Electric, на основі якої створено колекцію одягу сезону осінь-зима 2011-12 року.columbia-Omni-Heat-Electric

71 професійна виставка, що проходила в Мюнхені (Німеччина) з 6 по 9 лютого, зібрала понад 80 тисяч професіоналів з 106 країн, що на 25% більше, ніж торік. Крім того, збільшилася і кількість експонентів: понад 2 000 учасників (на 200 більше, ніж торік) розмістилися на 100 тисячах квадратних метрів виставкового центру Messe-Muenchen.

Небувалий ажіотаж викликав стенд компанії Columbia Sportswear. Тут була представлена ​​колекція осінь-зима 2011-12 із застосуванням самих передових технологій. Головним хітом виставки стало продовження лінійки продуктів з технологією Omni-Heat Electric. Нагадаємо, що в колекції осінь-зима 2010-11 компанія Columbia вже представляла взуття з даною технологією. Черевики Bugathermo з електричними елементами і здатністю обігріву від 3 до 8 годин ще восени заслужили пильну увагу з боку ЗМІ, покупців і дистриб’юторів.columbia-Omni-Heat-Electric-gloves

Наступної зими Columbia представить споживачам ще більше красивою і практичного одягу з примусовим обігрівом. Крім додаткових моделей взуття компанія випустить на ринок куртки і рукавички з технологією Omni-Heat Electric. Основу цієї інноваційної розробки складає спеціальна система Thermal Electric, яка містить запатентовані нагрівальні елементи, розташовані рівномірно всередині кожного продукту і включающиеся натисненням кнопки. Система має декілька режимів обігріву, які користувач може легко розрізнити не тільки за рівнем тепла, але і по яскравому підсвічуванню. Технологія Thermal Insulated допомагає зігріватися і зберігати тепло за допомогою м’якого й екологічного утеплювача. Він має найвищі показники по збереженню тепла на ринку і на 50% складається з переробленого матеріалу. Принцип Thermal Reflective увазі використання спеціального матеріалу з точковою матрицею на базі дихаючого шару, вбирають вологу, які разом відображають і зберігають тепло тіла, виводячи вологу назовні.

Крім того, на виставці ispo 2011 Columbia представила технологію ламінування OutDry, при якій верхній шар вироби і мембрана стають єдиним цілим. Таким чином, між ними зникає простір, до якого могла б просочитися вода. Дана технологія поки використовується тільки в рукавичках і взуття Columbia.