13
- Жовтень
2015
Posted By : Columbia.if.ua
Куртка Columbia Gold 650 TurboDown

Куртка Gold 650 TurboDown забезпечує комфорт при різних погодних умовах.
ЗАХИСТ ВІД ХОЛОДУ
Утеплювач Gold 650 TurboDown дозволяє утримувати тепло при температурі до -15 ° C (температурний режим зазначений з розрахунку на середню фізичну активність – ходьбу 4 км / год).
ЗБЕРЕЖЕННЯ ТЕПЛА
Технологія терморегуляції Omni-Heat Reflective дозволяє відображати, а також зберігати тепло.

12088232_749753908487670_7078481068810769082_n

Найлегшій ТЕПЛО TURBODOWN і TURBODOWN WAVE

Апофеозом боротьби з холодом в компанії COLUMBIA стали досягнення вчених-технологів в 2014-2015 роках, коли широкому колу прихильників бренду були запропоновані технології, що об’єднують практично всі ранні розробки OMNI-HEAT. Недарма рекламні борди з вже полюбилася курткою WM5431 437 запам’яталися своїм слоганом “Пуховик на допінгу. Все законно”. Звичайно ж, Ви розумієте, що допінг – це алегорія … але вона передає саму суть нововведення.

Так в чому ж головна “фішка” TurboDown? Уявіть собі, що на підкладковий шар Omni-Heat Reflective уклали шар Omni-Heat Insulated, буквально “зрощений” з шаром пуху вищої якості і замкнули всю цю композицію шаром зовнішнього матеріалу. Чого домоглися? Ефект був приголомшливий! Супертеплий куртка при її суперлегкій вазі. Теплозберігаючі властивості пуху услілій штучним утеплювачем (ось він, той самий “допінг” для пуху). За рахунок природної тривимірної структури пуху і скопійованій з нього структури утеплювача, жодна цівка холодного повітря не проникне до Вашого тіла, вона просто “заплутається” в лабіринтах нового бар’єру. Було розроблено три лінії в колекції GOLD, Platimnum і Diamond. Відмінності у величині фактора FILL POWER і кількості (товщині) шару Omni-Heat Insulated. Чим вище величина фактора і менше шар утеплювача, тим більш легке і одночасно тепле виріб Ви отримуєте. Це здасться неймовірним, але куртку буквально можна згорнути і затиснути в кулак.

14539

Технологія TurboDown Wave – ще одна варіація на тему полегшення і утеплення. Високоякісний пух обробляється водовідштовхувальним просоченням і шар Omni-Heat Insulated проходить крізь пух хвилею, стикаючись то з підкладкою Omni-Heat Reflective, то з зовнішнім матеріалом верху вироби. Особливість тут в тому, що замість традиційних швів використана нове технологічне “ноу-хау” ламінації тканини з шаром утеплювача. Така хвильова (WAVE) конструкція не дозволяє холоду проникати всередину і також сприяє легковажності куртки.

turbo-down-parts

Залишити відповідь