17
- Квітень
2015
Posted By : Columbia.if.ua
Коментарі Вимкнено до Мережа магазинів Columbia стала переможцем у Премії Retail Awards 2014!
Мережа магазинів Columbia стала переможцем у Премії Retail Awards 2014!

Магазин Columbia став переможцем у Премії Retail Awards  у номінації “Мережа магазинів одягу для активного відпочинку”

Національна Премія України у сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача» – довгоочікувана подія року, завдяки якому ми дізнаємося лідерів споживчих симпатій ринку роздрібної торгівлі України!

Лідери споживчих симпатій будуть оголошені на грандіозній церемонії нагородження 26 лютого 2015, де під одним дахом зберуться головні представники провідних роздрібних компаній країни, відомі особистості, зірки шоу бізнесу та багато інших.

Retail Awards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році, і успішно проводиться вже протягом трьох років, стаючи все більш масштабною, популярною і загальновизнаною!
^E99E201EF20B18C18366B6F6F274CFB60F9FF3F359A24D40B7^pimgpsh_fullsize_distr

Retail Awards – це стимулювання роздрібних мереж до поліпшення рівня обслуговування та якості послуг, підвищення конкурентоспроможності на національній та світовій арені і, звичайно ж, завоювання головного трофея – визнання і лояльність споживача!

Основна мета Премії – визначити лідера року серед провідних торгових мереж, торговельних і торгово-розважальних центрів України, кінотеатрів і ресторанів швидкого харчування, завдяки незалежному опитуванням споживачів, проведеного світовим лідером у галузі маркетингових досліджень компанією TNS, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика , асортимент / набір орендарів, розташування, зручність, впізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності і т.д.)

Логотип Премії Retail Awards – це легко впізнаваний споживачем і чесно заслужений знак якості роботи роздрібних мереж, який може використовуватися надалі для підкреслення унікальності серед конкурентів.

Category: