26
- Квітень
2016
Posted By : Columbia.if.ua
Тест драйв Сolumbia Costa Rica

Тест драйв Сolumbia Costa Rica

OUTDRY EXTREME – НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОДЯГУ ВІД COLUMBIA

Columbia-OutDry-Extreme-photo-1
На цей рік відома компанія-виробник Columbia Sportswear анонсувала появу одягу з абсолютно новим технологічним Хардшелл матеріалом під назвою OutDry Extreme, який відрізняється високим рівнем водонепроникності і паропроникності, при цьому повністю відсутня будь-яка водостійка просочення. Новий Хардшелл матеріал буде застосовуватися переважно в куртка і штанах для гірських походів.

Як стверджує виробник, в той час коли більшість традиційних хардшелл матеріалів мають тришарову конструкцію (підкладка, мембрана і зовнішній щільний матеріал з DWR-просоченням (Durable Water Repellent)), OutDry Extreme складається в основному з двох шарів – м’якою вентильованого підкладки та перфорованої поліуретанової мембрани , яка по суті розташована із зовнішнього боку. Проблема традиційної конструкції, в плані паропроникності, полягає в тому, що водостійка просочення швидко зношується від різних факторів впливу, внаслідок чого зовнішній захисний шар промокає і перекриває «пори» мембрани, знижуючи таким чином її «дихаючість».

Columbia-OutDry-Extreme-photo-5
В основу матеріалу OutDry Extreme лягла нова посилена мембрана з щільною поліуретанової плівки, яка справляється з вологою без будь-яких просочень і необхідності постійного їх оновлення, при цьому мікропори не “забиваються» водою і матеріал продовжує «дихати». З внутрішньої сторони матеріалу розміщена тонка підкладка Omni-Wick EVAP, яка відводить випаровування назовні. Через особливості нового матеріалу, всі шви проклеюються з зовнішньої сторони, зони підвищеного зносу додатково посилюються.

Columbia-OutDry-Extreme-photo-4
Навесні 2016 року компанія планує випустити відразу дев’ятнадцять нових виробів з матеріалу OutDry Extreme, в список новинок увійдуть як чоловічі, так і жіночі брюки і куртки різної щільності і забарвлення.

Columbia-OutDry-Extreme-photo-3

Columbia-OutDry-Extreme-photo-2

Залишити відповідь