03
- Квітень
2015
Posted By : Columbia.if.ua
Коментарі Вимкнено до Технологія Omni-Shield від Columbia
Технологія Omni-Shield від Columbia

Всебічний захист з новою технологією Omni-Shield від Columbia
Наближається весна … Пора дощів і те, що прийнято називати негодою. Фахівці компанії Columbia Sportswear вважають, що у природи немає поганої погоди з новою технологією Omni-Shield.

omni_172_GR_TRL

Запатентована розробка компанії – технологія Omni-Shield надійно захистить одяг від води і бруду. Такий ефект досягається завдяки невидимій водовідштовхувальним обробці Durable Water Repellent (DWR) зовнішньої поверхні тканини для того, щоб рідина не вбиралася, а скочувалася крапельками. Шви в місцях, що піддаються особливим навантаженням, проклеюються додатково. Повітропроникні якості тканини при цьому не погіршуються, а її вага не збільшується.
Сама тканина висихає в 3-5 разів швидше необробленого матеріалу. При цьому, навіть будучи мокрою, вона не стає більш важкою, оскільки не утримує вологу всередині себе, як це відбувається зі звичайними тканинами.

У колекції Columbia Sportswear з використанням технології Omni-Shield представлені як жіночі, так і чоловічі моделі – від взуття і брюк, до майок і бейсболок.